Proces formowania skorupowego Animacja 3D

26 maja 2021

Firma Eagle Alloy, Inc. z dumą prezentuje nasze najnowsze narzędzie do edukacji w zakresie odlewania metali. Nasza zaktualizowana animacja formowania skorupowego przedstawia przegląd procesu odlewania w formach skorupowych od początku do końca.

Priorytetem wszystkich spółek grupy Eagle jest edukowanie klientów i partnerów w zakresie szczegółów naszych procesów odlewania metali. Posty na blogu, artykuły w czasopismach i ebooki do pobrania to niektóre z innych sposobów rozpowszechniania informacji.

Poprzednia animacja formowania skorupowego firmy Eagle Alloy jest już popularnym narzędziem dla studentów i pracowników produkcyjnych, którzy uczą się podstaw formowania skorupowego. Ryan Horak, inżynier procesu w Eagle Alloy, wiedział, że nadszedł czas na aktualizację: "Pomyślałem, że nasza animacja formowania skorupowego powinna zostać zmodernizowana, zwłaszcza że planujemy w większym stopniu zająć się edukacją i szkoleniem klientów. Poszperałem trochę i stwierdziłem, że inne dostępne w Internecie filmy o formowaniu skorup nie oddawały w pełni tego procesu. Nawet nasz [oryginalny film] miał pewne braki do uzupełnienia".

Ten zaktualizowany film jest wynikiem współpracy pomiędzy naszymi zespołami inżynieryjnymi, handlowymi i marketingowymi. Cały film zaplanowaliśmy we własnym zakresie, łącznie ze storyboardami i plikami CAD dla części i form. Następnie współpracowaliśmy bezpośrednio z zespołem animatorów specjalizujących się w przemysłowej animacji 3D, którzy byli w stanie ożywić nasze pomysły na małym ekranie.

Jak mówi Jeff Cook, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Eagle Alloy: "Formowanie skorupowe to ważny proces odlewania metali, ale wiele osób z branży produkcyjnej nie wie, jak on właściwie działa. Staramy się wykorzystywać wszystkie dostępne nam materiały, aby edukować naszych klientów, a ten film jest doskonałym uzupełnieniem tego zestawu narzędzi."

To może Cię zainteresować