Izosolux - polimocznik i pianka poliuretanowa

17 Kwiecień
2019

Izosolux to sprawdzona marka, obecna w branży budowlanej już od 10 lat. Firma jest kontynuacją marki Solux, która na rynku była już znana dużo wcześniej. Od roku 2010 firma zdecydowała się swoją działalność nieco ograniczyć i skupiła się tylko i wyłącznie na pracy w ramach izolacji natryskowych. Dzięki tej specjalizacji firma wypracowała na rynku silną pozycję wypracowała sobie nowoczesne metody działania. Obecnie, jeśli chodzi o izolację poliuretanowe na poddaszach jest to marka wiodąca na rynku.

Polimocznik

Firma wykonuje uszczelnianie dachów z cementu, metalu i stosuje w tym zakresie polimocznik p-2049. To tworzywo elastyczne, które przylega bardzo dobrze do powierzchni, na której zostanie rozprowadzone. Będzie zasychać w ciągu kilkunastu sekund, dlatego izolację będzie można wykonać bardzo szybko. Materiał się dobrze rozprzestrzenia, dzięki czemu tworzywo uzupełni wszystkie zakamarki.

Pianka Poliuretanowa

Firma wykonuje ocieplenie poddaszy z użyciem nowoczesnej pianki poliuretanowej (https://izosolux.pl/pl/piana-poliuretanowa-opis-produktu.html), która nie będzie mieć toksycznych dodatków. To środek, który będzie odporny na pleśń i grzyb i nie trzeba obawiać się niekorzystnych zapachów. Izolacja natryskowa obniży koszty ogrzewania i sprawdzi się doskonale.  

 

To może Cię zainteresować